KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Global Keratin to profesjonalna, międzynarodowa firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków do włosów. Jako pierwsza wprowadziła na rynek zabieg keratynowego prostowania włosów. W swoich produktach wykorzystuje upiększające działanie JUVEXINu – składnika pochodzącego z owczej wełny w procesie przyjaznym środowisku, który ma niezwykłe działanie odżywcze, zapewniając przy tym długotrwały proces naprawczy włosów. Eksperci GKhair poprzez wnikliwe badania różnych struktur włosów, tworzą najwyższej jakości produkty dla najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy na zabieg keratynowego prostowania włosów

 

Co nas wyróżnia?

– keratynowe prostowanie Global Keratin można wykonać na każdym rodzaju włosów.
– produkt zawiera śladowe ilości formaldehydu
– produkty tej marki wykorzystywane są w wielu renomowanych salonach na całym świecie
– tylko w SHADE w cenę zabiegu wlicza się również usługa zmycia keratyny po 48 godzinach

Na czym polega zabieg?

Terapia GK Hair jest zabiegiem wykorzystującym keratynę, która w naturalny sposób prostuje i regeneruje włosy. Działa również silnie odżywczo na włosy, dzięki czemu nabierają blasku i witalności. Produkt bazuje na naturalnych, organicznych składnikach, co sprawia, że zabieg jest w pełni bezpieczny.W zależności od długości włosów zabieg keratynowego prostowania trwa średnio około 2,5 godziy. W pierwszej kolejności fryzjer myje dwukrotnie głowę specjalnym szamponem, który otwiera łuski włosów. Następnie odsącza włosy ręcznikiem i suszy je, używając średniego nawiewu.W dalszej kolejności nakłada pędzelkiem keratynę Global Keratin, która pozostaje na włosach około 20-30 minut. Następnie ponownie suszymy włosy i bardzo dokładnie prostuje każde pasmo za pomocą prostownicy. Wnikająca w głąb powłoczki włosa keratyna wpływa na naturalne składniki włosów nadając im miękkości. Włosy są wygładzone, błyszczące, mocne oraz łatwiejsze w modelowaniu oraz codziennym utrzymaniu. Włosy stają się nawilżone co sprawia, że są zdecydowanie mniej splątane podczas rozczesywania oraz nie kruszą się. Terapia została stworzona z myślą o osobach, które mają niesforne, puszące się, lokowane, zniszczone i poskręcane włosy. Keratyna utrzymuje się we włosie od 3 do 6 miesięcy. Aby podtrzymać efekt do 6 miesięcy warto zaopatrzyć się w niezbędne produkty do pielęgnacji: szampon i odżywkę Global Keratin.

Zalety zabiegu

– jest całkowicie bezpieczny,

– jest łagodny dla włosów,

– odbudowuje odporność oraz poprawia stan włosa,

– czyni włosy silnymi i elastycznymi

– uodparnia włosy na warunki pogodowe (przeciwdziała efektom wilgoci)

– włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu

– czas stylizacji włosów jest znacznie zredukowany

– naturalny wygląd, gęstość i sprężystość

Postępowanie po zabiegu

– włosów nie myjemy 48h po zabiegu.

– należy pilnować, żeby włosy były cały czas rozpuszczone, nie należy ich wiązać gumką, nie zakładać ich za uszy.

– nie należy używać żadnych preparatów do stylizacji włosów.

– nie należy w ciągu 48h korzystać z siłowni, sauny i basenu.

– odradzamy przebywanie na dworze przed upływem 48h, kiedy panuje wysoka wilgotność powietrza.

– jeśli włosy odkształcają się podczas snu należy użyć prostownicy, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z osoba, która wykonywała zabieg.

– po całkowicie zakończonej kuracji należy używać szamponu oraz odżywki keratynowej, specjalnie do tego przeznaczonej, zalecanej przez fryzjera.

– koloryzację można przeprowadzić 2 tygodnie po zabiegu keratynowym

– po całkowicie zakończonej kuracji należy używać szamponu oraz odżywki keratynowej, specjalnie do tego przeznaczonej (bez chlorku sodu)

– po zakończonej kuracji można włosy modelować oraz używać kosmetyków do stylizacji

Po 48 godzinach od wykonanego zabiegu keratynowego prostowania włosów, zapraszamy klienta na zmycie keratyny oraz nawilżenie włosów- zabiegi wykonywane w cenie usługi.

Cena zabiegu to 350-550 zł*

*Cena może ulec zmianie przy włosach bardzo długich

Umów się na wizytę

Zadzwoń teraz +48 506-186-185

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Sprawdź naszą ofertę